Suplementacja

Za jedyne 2.00zł dziennie!

Dostaję od Was sporo pytań o to co warto suplementować. Postanowiłam więc zrobić krótki poradnik dzięki któremu zaoszczędzisz sporo pieniędzy i nie wyrzucisz ich w błoto tak jak to robi większość dziewczyn. Cała suplementacja przy użyciu linków poniżej z moim kodem wyniesie Cię niecałe 2.00zł dziennie, a swoje zamówienie będziesz miała pod drzwiami w mniej niż 24h za darmo. Udanych zakupów kochana!

Ile: 4000 IU (1 kapsułka)

Kiedy: codziennie o dowolnej porze

Koszt: 25gr/dzień

Link: kliknij tutaj 

Rabat z kodem: Marsia5

+ darmowa dostawa w 24h!

Pierwszym fundamentem jest witamina D3 syntezowana na słońcu, którego w Polsce nie mamy za dużo. Nawet jeśli już je mamy to w południe jesteśmy w pracy/szkole albo jesteśmy ubrani (brak ekspozycji skóry). Prawdziwą ekspozycję mamy jedynie przez 1-2 tygodnie w ciągu całego roku. W wyniku tego aż 90% Polaków (zapewne Ty również) zmaga się z jej niedoborem, co prowadzi do całościowego rozstrojenia organizmu, w tym gospodarki hormonalnej, słabszej odporności i gorszego samopoczucia. Pamiętasz te super uczucie po słonecznym urlopie gdy miałaś energię do działania? Dlaczego miałabyś nie czuć się tak każdego dnia, nawet zimą? Wystarczy, że zaczniesz suplementować słońce.

Ile: 1 miarka lub 2 kapsułki

Kiedy: codziennie o dowolnej porze

Koszt: 1.50zł/dzień

Link: klasyczny lub morski

Rabat z kodem: Marsia5

+ darmowa dostawa w 24h!

Drugim fundamentem suplementacji u płci pięknej jest kolagen, którego produkcja w naszym organizmie niestety spada już po 25 roku życia. Jeśli chcemy zachować młody wygląd, sprężysta skórę bez zmarszczek, lśniące włosy i mocne paznokcie, to suplementacja hydrolizatami kolagenu z kwasem hialuronowym będzie dla nas tak samo ważna jak używanie filtrów SPF czy odpowiednie nawodnienie. Koniecznie zainteresujcie się tym preparatem laski!

Ile: 250mg EPA+DHA (2 kapsułki)

Kiedy: codziennie o dowolnej porze

Koszt: 25gr/dzień

Link: kliknij tutaj

Rabat z kodem: Marsia5

+ darmowa dostawa w 24h!

Trzecim i ostatnim fundamentem są kwasy tłuszczowe omega 3, a konkretniej kwasy EPA oraz DHA, które znajdziesz w tłustych rybach. Aby dostarczyć ich wystarczającą ilość musiałabyś jeść minimum dwa razy tygodniowo tłustą rybę typu łosoś. Pytanie czy to robisz? Obstawiam że nie. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale najczęstszym powodem zgonów w Polsce są choroby układu krążenia. Jeśli chcesz zadbać o swoją krew i profil lipidowy to zacznij suplementować EPA i DHA. Poza lepszymi wynikami krwi spodziewaj się również lepszej regeneracji po treningach oraz samopoczucia i cery.

Rabat z kodem: Marsia5

+ darmowa dostawa w 24h!

Tak naprawdę na tym możemy zakończyć temat suplementacji, bo cała reszta to jedynie dodatek. Czasem jednak warto coś dorzucić, chociażby:

Rabat z kodem: Marsia5

+ darmowa dostawa w 24h!

Poza suplementami lubię zamawiać raz na jakiś czas większe ilości takich produktów jak płatki, mąki, orzechy itp. Poniżej linkuję Ci moje ulubione: