Nie wiesz jaką dietę wybrać?
Pozwól że pomożemy Ci w wyborze!

Standard 1.0 (bestseller) to tradycyjna dieta, na której bazuje zdecydowana większość naszych podopiecznych. Jeśli lubisz jeść prosto i smacznie oraz nie chcesz odmawiać sobie żadnego produktu to ta dieta jest stworzona dla Ciebie.

Standard 2.0 to dodatek do Standard 1.0 który urozmaici bazową dietę o uproszczone przepisy z kuchni świata. W prosty sposób możesz połączyć dwie diety i korzystać naprzemiennie z przepisów.

Standard 3.0 to dodatek do Standard 1.0 który urozmaici bazową dietę o jesienno-zimowe przepisy. W prosty sposób możesz połączyć trzy diety i korzystać naprzemiennie z przepisów.

Wege to zmodyfikowana dieta standard bez użycia mięsa w przepisach. Jeśli jesteś jedną z osób które postanowiły zrezygnować z mięsa to ta dieta będzie idealnym wyborem.

Wzdęty Brzuch to zmodyfikowana dieta standard ograniczająca fermentujące węglowodany FODMAP. Jeśli masz problem z przewlekłymi wzdęciami, zaparciami, biegunkami – wybierz tą dietę i wycisz swoje jelita.

Low Carb to zmodyfikowana dieta standard ograniczająca węglowodany. Jeśli masz insulinooporność i siedzący tryb życia, a węglowodany powodują u Ciebie spadki energii, wybierz dietę niskowęglowodanową.

Bez Nabiału to zmodyfikowana dieta standard bez użycia nabiału w przepisach. Jeśli nabiał oraz laktoza powodują u Ciebie trądzik i wzdęcia to ta dieta będzie najlepszym wyborem.