Beata

Beata, 38 lat, 60 KG  ➡ 54 KG

Witam Was ciepło 🙂 To zdjęcia po 3 miesiącach redukcji. Mam na imię Beata, mam 38 lat i czwórkę dzieci, ćwiczyłam 3 razy w tygodniu, a dieta nie sprawiała mi żadnego kłopotu w ciągu tych miesięcy jadłam również burgery, gofry i obiady w restauracjach 🙂 Obliczałam po prostu kalorie i tak posiłki rozkładałam, że mogłam jeść również mniej zdrowe dania. Startowałam z wagą 60 kg obecnie ważę 54 kg w pasie miałam 76cm obecnie 66cm 🙂 Zmienił się również baaardzo brzuch mam rozstępy po porodach i trochę skóry ale ku mojemu zdumieniu zaczynają pojawiać się na nim widoczne mięśnie. Mam więcej energii do życia, co przejawia się w moim zaangażowaniu w pracy i większą cierpliwością do dzieci. Dziękuję Wam za wszystko, za Wasz trud i wysiłek w stworzeniu Daily Challenge. Widzę, że jestem inspiracją dla moich córek, chce im pokazać, że jako kobieta i mama jestem silna, potrafię osiągać zamierzone cele, realizować się i spełniać!!!!! Ściskam Was mocno!!

Grzegorz, 27 lat, 84 KG  ➡ 74 KG

Swoje wyzwanie zacząłem jakoś 15 kwietnia, a zakończyłem teraz w sobotę 27 lipca niestety w trakcie miałem przeszkody bo choroba trzymała mnie prawie miesiąc i nie byłem w stanie ćwiczyć dlatego trochę wyzwanie wydłużyłem. Co do diety i treningów mega fajnie rozpisane i bardzo prosto. Myślę, że każdy jest w stanie tego się trzymać. Podczas wyzwania zrzuciłem 10kg jedząc przez cały czas 2750 kcal. Wielkie dzięki za Waszą wiedzę i to jest dopiero początek tego co chce osiągnąć!

Grzegorz
Ania

Ania, 24 lat, 82 KG  ➡ 61 KG

Redukcję zaczęłam już dużo wcześniej tzn około stycznia, ale nie liczyłam kalorii robiłam posiłki i jadłam na „czuja” na początku bardzo dobrze mi szło lecz jednak po czasie wraz ze spadkiem wagi było ciężej. Długi czas już Was obserwuje i jak usłyszałam o diecie Daily Effect to pomyślałam że zaryzykuje, ponieważ nie chciało mi się liczyć kalorii. No i się udało, uważam że to byty najlepiej wydane pieniądze. Co do treningu to nie trzymałam się go tak bardzo, tylko chodziłam na zajęcia jakie oferuje moja siłownią do tego uwielbiam biegać i często robiłam sobie bieg na 10km lub też w wolnym czasie jeździłam rowerem dość długie dystanse około 50/60km. Na początku mojej przemiany ważyłam 82.2kg, teraz ważę około 61 kg. Nauczyłam się zdrowo jeść i przede wszystkim teraz sama potrafię zrobić zdrowy posiłek i policzyć makro. A to wszystko dzięki Wam! Dobra robota. Dziękuje Wam bardzo i pozdrawiam!

Michał, 23 lat, 81 KG  ➡ 74 KG

Siemka po 3 miesięcznej przemianie z Daily! Startowałem z wagi 81 kg przy 185 cm wzrostu. Na zdjęciach po ważę około 74.5 kg, a w pasie z 88 zrobiło się 84. Obecnie chcę zbudować przez kilka miesięcy dużo więcej mięśni, aby moja następna redukcja była bardziej zadowalająca. Ogólnie podsumowując, nie wierzyłem, że będę w stanie przez 3 miesiące utrzymać dietę, ale jak widać udało się. Obecnie nawet sam jestem w stanie wymyślać sobie jakieś przepisy itd. Na daily wydałem 160 zł i wydane pieniądze wróciły bardzo szybko. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się wziąć udział razem z wami w tym wyzwaniu. Pozdrawiam!

Michał
Monika

Monika, 22 lat, 63 KG  ➡ 57 KG

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Daily Challenge! Dzięki Wam, wiem że potrafię! Dostałam od Was mega dawkę motywacji, „dieta” okazała się nie taka straszna, a każdy trening był przyjemnością, na którą czekałam każdego dnia. Dailly Challenge to był dla mnie strzał w 10!

Mateusz, 21 lat, 96 KG  ➡ 80 KG

W kwietniu zdecydowałem się na Wasz program, ponieważ same nieprzemyślane treningi nie przyniosły mi wielkich rezultatów, a widziałem, że waga niebezpiecznie zbliża się do granicy z jedynką z przodu. Jak widać była to świetna decyzja i nie żałuję jej w ogóle. Nie zawsze dałem radę trzymać się posiłków z planu, ale nauczyłem się dbania o jakość jedzenia i trzymania białka na odpowiednim poziomie. Jeśli chodzi o materiały to dieta jest wg mnie genialna. Posiłki są bardzo smaczne i łatwe do przygotowania. W treningach bardzo podobało mi się wyjaśnienie w filmie odpowiedniej techniki, nowe osoby, które dopiero zaczynają są w stanie dzięki temu od początku nauczyć się prawidłowych wzorców ruchowych i unikać kontuzji. Pomaga też w tym grupa na FB (red: zapraszamy tutaj) , gdzie każdy może zadać pytanie reszcie oraz Wam. Bardzo Wam dziękuję po raz kolejny, jesteście najlepsi!

Mateusz