Mateusz

Mateusz, 21 lat, -16 kg

Dieta jest według mnie genialna. Posiłki są bardzo smaczne i łatwe do przygotowania. W treningach bardzo podobało mi się wyjaśnienie w filmie odpowiedniej techniki, nowe osoby, które dopiero zaczynają są w stanie dzięki temu od początku nauczyć się prawidłowych wzorców ruchowych i unikać kontuzji. Dobra robota!

2

Beata, 38 lat, -6 kg

To zdjęcia po 3 miesiącach redukcji. Mam 38 lat i czwórkę dzieci, ćwiczyłam 3 razy w tygodniu, a dieta nie sprawiała mi żadnego kłopotu. W ciągu tych miesięcy jadłam również burgery, gofry i obiady w restauracjach. Obliczałam po prostu kalorie i tak posiłki rozkładałam, że mogłam jeść również mniej zdrowe dania. Pozdrawiam!

17

Krystian, 24 lata, -13 kg

Daily kupiłem głównie z myślą o treningu. Jestem mega zadowolony, dzięki!

1

Ania, 24 lata, -21 kg

Uważam że to były najlepiej wydane pieniądze! Chodziłam na zajęcia jakie oferuje moja siłownia oraz nauczyłam się zdrowo jeść i przede wszystkim teraz sama potrafię zrobić zdrowy posiłek i policzyć makro. A to wszystko dzięki Wam! Dziękuje!

18

Bartek, 25 lat, -8 kg

 Bardzo spodobał mi się plan treningowy, jego różnorodność i poziom trudności. Świetnie ułożona dieta, szybkie i proste przepisy dzięki którym nie traciłem czasu na liczenie kalorii. Dobra robota, dzięki!

12

Jagoda, 30 lat, -20 kg

 Daily Dieta to był strzał w 10tke! Dania są na każda kieszeń,produkty dostępne w każdym sklepie,szybkie w przygotowaniu i co najważniejsze najadłam się nim. Jeżeli ktoś nie wie czy się zdecydować macie moje zdjęcia, to jest chyba najlepsza odpowiedzieć czy warto!

8

Kamil, 24 lata, -10 kg

Żyje w ciągłym biegu i dzięki Daily mogłem zaoszczędzić dużo czasu, gdy miałem listę zakupów, wyliczone kalorie i ciekawe posiłki. Widziałem oczekiwane rezultaty co dawało mi motywację do dalszego działania. Naprawdę warto!

13

Kinga, 24 lata, -18 kg

We wrześniu miałam pierwszą styczność z dietą daily, pokazała mi ją koleżanka. Najbardziej spodobało mi się to jak jest ona elastyczna i można samemu zamieniać różne produkty w przepisach. W końcu zakupiłam też dietę daily dla siebie jak i również trening z priorytetem na pośladki.  Jestem z siebie bardzo dumna, ale na tym nie poprzestanę!

7

Grzegorz, 27 lat, -10 kg

Dieta oraz treningi mega fajnie rozpisane i bardzo prosto. Myślę, że każdy jest w stanie tego się trzymać. Podczas wyzwania zrzuciłem 10kg jedząc przez cały czas 2750 kcal. Wielkie dzięki za Waszą wiedzę i to jest dopiero początek tego co chce osiągnąć!

14

Karolina, 26 lat, -6 kg

Zakup pakietu Daily to najlepszy prezent jaki mogłam sobie sprawić. Pozbyłam się głupiego myślenia „wszystko albo nic” i nauczyłam się zdrowo podchodzić do życia. Trening też był super. Dziękuje Wam za stworzenie tego planu!

10

Mateusz, 24 lata, -5 kg

Bardzo sie zapuściłem i postanowiłem coś zmienić. Tak o to pojawia się Daily z pomocą za którą bardzo dziękuję.Treningi oraz dieta super, trening ułożony fajnie i przejrzyście rozpisany, dieta która zawiera coś dla każdego oraz przepisy szybkie do zrobienia. Lecimy dalej!

15

Martyna, 25 lat, -13 kg

Zrobiłam badania i okazało się że mam niedoczynność tarczycy co niestety nie pomagało… Kupiłam daily dietę i trening, weszłam na większe kcal i wtedy się zaczęło. Waga bardzo ładnie leciała w dół i w 3 miesiące spadłam jakieś 5 kg. Jednocześnie chodziłam na siłownie 4 razy w tygodniu, w końcu z sensownym planem i ciało zmienia się cały czas na lepsze!

16

Mateusz, 24 lata, -5 kg

Bardzo sie zapuściłem i postanowiłem coś zmienić. Tak o to pojawia się Daily z pomocą za którą bardzo dziękuję.Treningi oraz dieta super, trening ułożony fajnie i przejrzyście rozpisany, dieta która zawiera coś dla każdego oraz przepisy szybkie do zrobienia. Lecimy dalej!

11

Agnieszka, 35 lat, -5 kg

Dziękuje za stworzenie tego planu bo dzięki Wam zrozumiałam, że jedyna droga żeby zmienić swoje ciało to kontrola kalorii, porządne treningi i wcale nie jest to takie straszne i nie trzeba się katować. Nawet jak zdarzają się wpadki, a miałam ich sporo, to i tak może się udać!

3

Michał, 23 lata, -7 kg

Nie wierzyłem, że będę w stanie przez 3 miesiące utrzymać dietę, ale jak widać udało się. Pieniądze wydane na Daily wróciły bardzo szybko w postaci efektów. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się wziąć udział razem z wami w tym wyzwaniu. Pozdrawiam!

5

Monika, 22 lata, -6 kg

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Daily Effect! Dzięki Wam wiem że potrafię! Dostałam od Was mega dawkę motywacji,, „dieta” okazała się nie taka straszna, a każdy trening był przyjemnością, na którą czekałam każdego dnia. Daily Challenge to był dla mnie strzał w 10!

To co, teraz czas na Ciebie?