FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące produktów Daily Effect proszę zerknij na najczęściej zadawane pytania poniżej, jest duża szansa że znajdzie się tam też twoje. Jeśli mimo wszystko masz dodatkowe pytania proszę wypełnij formularz kontaktowy poniżej, odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej. Dziękujemy!

DAILY CHALLENGE

Dlaczego stworzyliśmy Daily Challenge?

Przy konsultacjach online byliśmy w stanie pomóc maksymalnie kilkunastu osobom na raz. Nasze ambicje sięgają zenitu i dzięki projektowi Daily Challenge, który zaprojektowaliśmy w wyjątkowy sposób, jesteśmy w stanie pomóc tysiącom osób!

Dlaczego cena Daily Challenge jest tak niska?

Cena jest tak niska, ponieważ chcemy odmienić życie tysiącom osób, które na to zasługują. Jesteśmy studentami i doskonale znamy wartość pieniądza. Nie chcemy aby ktokolwiek poczuł się jak maszynka do robienia pieniędzy.

Dlaczego Daily Challenge jest wyjątkowe?

Dzięki licznym instrukcjom zawartym w e-bookach projekt został stworzony w taki sposób, aby zmieniał się wraz z Twoimi efektami i prowadził Cię za rękę krok po kroku (zmieniająca się kaloryka, aktualizacja planu treningowego co tydzień).

Dla kogo jest Daily Challenge?

Dla każdego. Nieważne ile masz lat, nieważne czy twoim celem jest “masa” czy “redukcja”, nieważne czy trenujesz na siłowni od kilku lat czy dopiero zaczynasz – Daily Challenge zostało stworzone tak, aby każdy z niego skorzystał w 100%!

Co po zakończeniu Daily Challenge?

Po 12 tygodniach plan treningowy i dieta, którą od Nas otrzymasz nie przestanie magicznym sposobem nagle działać. Możesz z niej korzystać tak długo, jak Ci się podoba. Dodatkowo dostęp do społeczności na facebooku jest dożywotni, więc z chęcią pomożemy Ci tam zarówno my jak i inni uczestnicy w dalszej podróży!

DIETY

Czy będąc na diecie muszę zrezygnować z przyjemności?

Oczywiście, że nie. Wystarczy, że ograniczysz je do pewnego stopnia. W diecie Daily jest rozdział “Dieta elastyczna”, w którym tłumaczymy co robić w sytuacjach, kiedy najdzie Cię ochota na coś słodkiego itp. Wychodzimy z założenia, że to dieta ma być dla Nas, a nie My dla diety.

Co konkretnie dostanę po zakupie diety?

Uzyskasz od Nas dostęp do trzech diet o różnej kaloryczności w przedziałach podanych na stronie oraz instrukcję, w której wytłumaczone będzie, którą powinieneś wybrać w danym momencie. Każda dieta zawiera ponad 50 zróżnicowanych posiłków wyliczonych pod twoje zapotrzebowanie. W e-booku znajdziesz nie tylko dietę będącą częścią projektu Daily Challenge, ale także wirtualne zakupy z dietetykiem, zalecenia do suplementacji, wiele praktycznych porad, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wiele więcej informacji zawartych na ponad 30 stronach!

Ile będzie mnie kosztować dieta?

Dieta jest na tyle zróżnicowana, aby każdy, niezależnie od wielkości budżetu, mógł sobie na Nią pozwolić! W diecie Daily Challenge jest rozdział “Zamienniki”, w którym pokazujemy droższe/tańsze alternatywy wszystkich produktów zawartych w diecie!

Ile będę mieć posiłków w diecie?

Ilość posiłków będzie zależna od kaloryczności twojej diety. Dietę ustalamy tak, aby każdy posiłek miał dobre proporcje danych produktów i nie był za duży lub za mały. W jadłospisie zawsze istnieje możliwość rozbijania posiłków na mniejsze lub łączenia kilku mniejszych w jeden duży, co jest wyjaśnione w e-booku.

Jakich urządzeń będę potrzebować na diecie?

Poza wagą i podstawowymi urządzeniami kuchennymi typu patelnia/garnek nie potrzebujesz niczego! Blender, piekarnik i tego typu rzeczy są jedynie dodatkiem, którego nie potrzebujesz.

Co jeśli nie jem glutenu lub jestem wegetarianinem?

W diecie jest mnóstwo zamienników, zarówno dla mięsa jak i produktów zawierających gluten. Dieta została stworzona tak, aby każdy niezależnie od preferencji żywieniowych mógł z niej skorzystać w 100%! Wyjątkiem mogą być osoby będące typowo weganami, dla których według Nas nie da stworzyć się uniwersalnego schematu i takie osoby potrzebują już indywidualnego podejścia.

TRENINGI

Co wyróżnia Treningi Premium od pozostałych?

Treningi premium zostały stworzone z dbałością o najmniejsze szczegóły takie jak anatomia poszczególnych mięśni oraz zawierają bardziej skomplikowane programowanie treningowe (między innymi mają ustalony priorytet na daną partię w treningu), którego wymagają osoby trenujące już jakiś czas.

Co z innymi partiami niebędącymi priorytetem w Treningach Premium?

Pozostałe partie niebędące priorytetem mają niższą objętość, lecz na tyle wysoką, aby mimo wszystko rozwijały się w swoim tempie. Priorytet nie oznacza zaniedbywanie innych grup mięśniowych!

Czy jest możliwość treningów w domu?

Treningi opierają się głównie na wolnych ciężarach (hantle/sztanga), zatem jeśli masz dostęp do tego typu sprzętu nawet w domu, jak najbardziej skorzystasz z planów treningowych. Dodatkiem są ćwiczenia wykonywane na wyciągach (wyciąg górny/dolny, brama) jednak nic nie stoi na przeszkodzie jeśli nie będziesz mieć do tego dostępu, ponieważ z myślą o takich osobach jak Ty dodaliśmy zamienniki do ćwiczeń. Natomiast jeśli chcesz trenować typowo w domu i ogranicza Cię sprzęt, koniecznie spróbuj Domowy Trening Premium, do którego potrzebujesz zaledwie hantli/butelek z wodą! (dostępny tylko dla kobiet)

Ile powinienem wybrać treningów w tygodniu?

Jeśli jesteś osobą bardziej początkującą lub jesteś w trakcie redukowania tkanki tłuszczowej polecamy 3/4 treningi siłowe w tygodniu. Natomiast jeśli jesteś osobą bardziej zaawansowaną lub jesteś w trakcie budowania masy mięśniowej polecamy 4/5 dni treningowych.

INNE TEMATY

Co jeśli zmagam się z problemami zdrowotnymi?

Wychodzimy z założenia, że jakikolwiek problem zdrowotny należy rozwiązywać stacjonarnie z dietetykiem/lekarzem/fizjoterapeutą, a nie online, dlatego też nasze produkty są tylko i wyłącznie dla osób w pełni zdrowych.

Jak i kiedy otrzymam dostęp do zakupionych e-booków?

Wszystkie materiały zostaną wysłane elektronicznie zaraz po dokonaniu opłaty. Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymałeś/aś maila sprawdź koniecznie folder spam na swojej skrzynce pocztowej. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nadal nie otrzymałeś/aś materiałów (np. podałeś/aś przez przypadek zły adres mailowy) napisz na dailyeffect12@gmail.com.